Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14430

У справі І.Зварича зникли документи

Під час ознайомлення з матеріалами кримінальної справи екс-суддя Ігор Зварич виявив численні підробки, виправлення і зникнення процесуальних документів, речових доказів та матеріальних цінностей. В матеріалах справи Ігор Зварич так і не зміг знайти відеозаписів, записок та багато інших "доказів", в існуванні яких Генпрокуратура переконувала громадськість через ЗМІ. Про це ІМК повідомила прес-секретар адвокатів Ігоря Зварича Тетяна Турчина.

"В матеріалах справи відсутні відеокасети, на яких нібито зафіксовані події за 8 місяців, які знімалися в приміщені Львівського апеляційного адмінсуду; апаратура, яка нібито знімала ці події і була безномерною; записки і заяви, які я ніби то писав, і в яких, як стверджувала Генпрокуратура, я визнавав, що брав хабарі. Нема в справі як протоколів обшуку приміщень суду, так і протоколів обшуку квартирі, де я проживав. Відповідно, невідомо що саме було знайдено і вилучено. Немає й списків, на яких ніби то були вказані прізвища осіб, які давали хабарі, і розміри цих хабарів, як і десятків, а то й сотень, інших письмових доказів, про які на всю країну на всіх телеканалах кричали представники ГПУ, зокрема, на той час керівник слідчої групи В.Жербицький. Висновок один - або ці докази хтось викрав, або ж їх ніколи й не існувало", - зазначає Ігор Зварич.

Ігор Зварич у письмовій формі про ці факти повідомив Президента України В.Януковича та Генпрокурора Олександра Медведька. Він також просить цих високопосадовців негайно витребувати кримінальну справу відносно нього (N49- 2630), зафіксувати злочини посадовців ГПУ та СБУ і не допустити подальшого фабрикування справи.

"Я переконаний, що ці протиправні дії скоїли працівники СБУ та ГПУ, зокрема заступники Генпрокурора Р. Кузьмін та В. Щоткін, слідчі ГПУ В. Жербицький та С. Личик, а також керівники та оперативники УСБУ у Львівській області А. Матіос, С. Курман, В. Трепак, А. Ситник, В. Федорович", - розповідає екс- суддя.

Після виявлення цих фактів і звернення до Президента та Генпрокурора, на Ігоря Зварича та його адвокатів слідчі ГПУ почали чинити тиск. Як уже повідомлялося, адвокатів кілька днів не допускали до Ігоря Зварича, слідчі заважають адвокатам та І.Зваричу ознайомлюватися з матеріалами справи, постійно слідкують за записами, які роблять адвокати, чинять психологічний тиск.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram