Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 10 серпня 2022 04:57
Новини: Політика
11850

Судове засідання по І.Зваричу перенесли на 11 травня

Учора, 21 квітня, в Апеляційному суді Тернопільської мав відбутися розгляд скарги Ігоря Зварича на постанову про порушення кримінальної справи відносно нього. Однак судове засідання перенесли на 11 травня через неявку представників ГПУ. Про це ІМК повідомила прес-секретар групи адвокатів Ігоря Зварича Тетяна Турчина.

У листі, надісланому в суд, представники ГПУ пояснили, що не можуть приїхати на суд і етапувати туди Ігоря Зварича, бо перевіряють надважливу інформацію про ймовірність повторного голодування Ігорем Зваричем.

"Сподіваємося, що 11 травня представники ГПУ не шукатимуть безглуздих причин для неявки на суд і запевняємо, що повторно голодувати Ігор Зварич не збирається. До 11 травня - це точно!", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд міста Львова в грудні 2008 року відмовив адвокату Зварича - Франківу в задоволенні такої скарги. У січні 2010 р. І. Зварич звернувся з апеляцією на рішення суду і в березні суд поновив Зваричу І.С. термін на апеляційне оскарження постанови. Для участі в засіданні мали доставити й самого Ігоря Зварича.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram