Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 08 серпня 2022 10:00
Новини: Політика
13290

Україна щомісяця заощаджуватиме 330 млн доларів у платі за російський газ - В.Янукович

Президент України Віктор Янукович заявив, що згідно з новими домовленостями і підписаними додатками до газових угод Україна щомісяця заощаджуватиме 330 млн. доларів в оплаті за російський газ. Про це він сказав під час сьогоднішньої прес-конференції,-повідомляє кореспондент ІМК.

"Згідно з новими домовленостями й підписаними додатками до газових угод, починаючи з квітня 2010 року Україна буде отримувати у вигляді зниження ціни на газ додатковий фінансовий ресурс. Це близько 40 млрд. на 10 років", - сказав В.Янукович.

За його словами, вже з 2010 року Україна матиме зниження в ціні на газ щомісячно у 330 млн. доларів.

"Враховуючи, що на цей рік укладено угоду на постачання 30 млрд. кубометрів газу, обсяг знижки буде близько 3 млрд. доларів, наступного року збільшується обсяг постачання до 40 млрд. кубометрів, і відповідно знижка - близько 4 млрд. доларів", - сказав Президент України.

Він також додав, що починаючи з 2012 року, щорічно, Україна матиме знижку 30 % до існуючої ціни, яка буде на той час по формулі. В.Янукович повідомив, що знято всі питання, що були по штрафах між Україною і Росією.

"Ці домовленості - суттєва допомога економіці. Це дасть нам можливість не підіймати тарифи на газ і житлово-комунальні послуги", - наголосив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram