Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14625

К.Грищенко вважає, що пролонгація угоди щодо ЧФ РФ є елементом виходу України з кризи

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вважає, що підписання угоди щодо пролонгації терміну перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України є елементом виходу України з кризи і активного економічного зростання вже в цьому році. Про це він сказав сьогодні на брифінгу, передає кореспондент ІМК.

"Те, що вдалося підписати комплексну угоду, яка з однієї сторони надає можливість Росії планувати свою діяльність на морській базі на перспективу і зняти таким чином ті питання, які створюють напруження в наших двосторонніх відносинах одночасно з вирішенням дуже важливої для нас проблеми фінансової стабілізації і можливості прийняття такого бюджету, який дасть можливість вести предметний діалог з МВФ є елементом виходу України з кризи і активного економічного зростання вже в цьому році", - наголосив К.Грищенко.

За його словами, ситуація, в якій опинилася Україна після підписання газових контрактів минулого року попереднім урядом, поставили України перед дуже складним питанням, зокрема, яким чином запустити нове економічне зростання.

Міністр закордонних справ України зазначив, що підписана угода не стосується конкретики перебування ЧФ РФ на території України.

"Ми продовжуємо дії трьох базових угод, але це створює передумови для вирішення тих проблем, які були в центрі уваги і громадськості і ЗМІ", - сказав К.Грищенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram