Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12855

В судовій системі більше зацікавлений бізнес і політики - В.Фесенко

Як це не парадоксально, але в судовій реформі більше зацікавлений бізнес (він найбільше стикається з нашими судами і їх корупційними проявами), політики і активна громадськість (люди, які активно захищають свої права). Про це під час прес-конференції в медіа-холі ІМК повідомив політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Політолог зауважив, що зараз всім тим, хто займається підготовкою судової

реформи, а це - і О.Лавринович, і А.Портнов, треба підготувати документ, який би не викликав політичних підозр, і щоб він буд спрямований на судове реформування і наближенні до європейських стандартів.

Також, за словами політолога, потрібна серйозна дискусія і обговорення проекту фахівцями для того, щоб оцінити і наслідки тих пропозицій, які можуть виникнути, оцінити і політичний контекст судової реформи і відповідність її євростандартам.

"Я б дуже обережно ставився до оцінок Венеціанської комісії. Можна не з усім погоджуватись, адже судові системи розрізняються в Європі. Є певні принципи, є практика і наша, і європейська, і від цього потрібно відштовхуватись", - додав В.Фесенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram