Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 11 серпня 2022 15:08
Новини: Політика
15330

Україна зацікавлена в якнайшвидшому підписанні дорожньої карти - К.Грищенко

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко наголосив, що Україна зацікавлена в якнайшвидшому підписанні дорожньої карти. Про це він сказав сьогодні на брифінгу, передає кореспондент ІМК.

"Ми докладаємо зусиль для того, щоб ми могли якомога швидше вільно пересуватися у Європі в найближчі періоди, але значною мірою це залежить від розуміння обох сторін", - зазначив К.Грищенко.

В той же час член Європейської Комісії з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле підтвердив, що результатом переговорів щодо візових питань має бути візова лібералізація.

"Але коли ми зможемо досягнути цього результату, значною мірою залежить від того, як українська влада буде вирішувати ряд питань, які залежать саме від України. Україна може розраховувати на підтримку Європейського Союзу у вирішенні цих питань і ми також будемо паралельно працювати над питаннями спрощення візового режиму з допомогою візового кодексу, який був нещодавно прийнятий і через роботу нашого спільного Комітету з питань спрощення візового режиму", - сказав Ш.Фюле.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram