Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16350

В.Горбач: Україна може стати другою Абхазією

Політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач у розмові з ІМК прокоментував нещодавно досягнуті газові домовленості України і Росії, і рішення про пролонгацію перебування Чорноморського Флоту Росії в Криму.

За словами В.Горбача ,Україна в цілому нічого не виграла у матеріальному плані від нових газових домовленостей.

"На мою думку, Україна від цих газових домовленостей у матеріальному плані нічого не виграла, і всі досягнуті знижки стосуються лише власників великих підприємств, які є великими споживачами газу", - вважає співрозмовник ІМК.

А ось у політичному плані, на думку експерта, втрати величезні: "Україна відмовилася від статусу незалежної суверенної держави фактично запросивши війська на свою територію, і майже перетворилася на російський протекторат, подібно як російськими протекторатами є Південна Осетія і Абхазія. За одним лише виключенням, що ті країни не мають офіційного визнання, а Україна має всі атрибути міжнародного визнання, і всі атрибути держави".

"Російський протекторат передбачає для України певну автономію у соціально- економічних і кадрових питаннях, але повністю позбавляє Україну самостійної зовнішньої політики, самостійної безпекової політики, і навіть самостійної гуманітарної політики", - запевнив В.Горбач.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram