Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 17 серпня 2022 22:53
Новини: Політика
21915

В.Каськів: влада протиставила себе волі народу

Народний депутат України від партії НУ-НС Владислав Каськів вважає, що рішенням про продовження терміну перебування ЧФ Росії на території України на 25 років "нова влада протиставила себе волі народу і національним інтересам України". Про це ІМК повідомили у прес-службі ГП "ПОРА".

У відповідь на запитання журналістів, чому в 2008 році влада не скористалася пропонованим Каськівим законопроектом "Про питання перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України", політик наголосив: "Відповідальність за сьогоднішнє рішення на рівні з владою несе і стара опозиція, оскільки ні керівник уряду Тимошенко, ні Президент Ющенко, маючи виключні повноваження на підставі Закону "Про міжнародні договори України", не ініціювали закону щодо заборони розташування іноземних баз на території України і денонсацію Угоди між Росією і Україною про перебування ЧФ після 2017 року. Лише вони мали такі повноваження зігдно з законом", - сказав політик.

У березні 2008 року у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект "Про питання перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України", автор законопроекту - народний депутат НУ- НС Владислав Каськів, повідомляє політсила.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram