Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13125

БЛ поки не визначився щодо підтримки ратифікації угоди по ЧФ РФ - О.Зарубінський

Фракція Блоку Литвина поки що не приймала рішення щодо підтримки або не підтримки ратифікації угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту в Криму. Про це ІМК сказав народний депутат від фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський.

"Ми фізично ще не могли прийняти такого рішення, оскільки зараз тиждень роботи в округах, тому всі приїдуть лише в понеділок", - додав політик.

За його словами, підписання відповідної угоди - є наслідком попередніх подій у взаєминах в газовій сфері між Україною та Російською федерацією, зокрема січня 2005 року, а потім січня 2009 року, коли були підписані безпрецедентні по своїй кабальності газові угоди з Росією.

"Альтернативи цій угоді звичайно є. Перша - або погасити або зменшити шалений дефіцит бюджету, який дістався від економіки попередніх років, а це більше ніж 100 млрд грн, або піти на всі вимоги МВФ і розраховувати тільки на його, а це в рази підняти ціни на тарифи на комунальні послуги, або домовлятися в інший спосіб, що в даному випадку було зроблено", - наголосив нардеп.

Коментуючи можливість тривалого блокування ВР опозицією, аби недопустити ратифікації угоди, О.Зарубінський зазначив, що опозиція завжди шукає той чи інший привід для того, щоб висловити свою позицію, але єдине, що вони мали б зробити - це офіційно оприлюднити реальні домовленості січня 2009 року з Росією.

"А я думаю, там була дуже серйозна корупційна складова", - додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram