Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 12 серпня 2022 06:10
Новини: Політика
19410

ПР, купуючи нардепів, "протягне" рішення щодо ратифікації угоди по ЧФ РФ - В.Бондаренко

Народний депутат від фракції БЮТ Володимир Бондаренко не виключає фізичного протистояння між народними депутатами у разі розгляду питання про ратифікацію угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту в Криму. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі ІМК.

"Ратифікація проводитиметься будь-якими методами у Верховній Раді або поза нею, з трибуни чи без трибуни. І Литвин, який сьогодні виконує всі вказівки Януковича, сприятиме цьому. Може підтягнуть зрадників, дадуть їм грошей і будуть намагатися протягнути це рішення", - наголосив політик.

За його словами, БЮТ шляхом блокування і навіть фізичного протистояння між народними депутатами, зробить все, аби не допустити ратифікації цієї угоди.

На запитання кореспондента ІМК, чи розглядає БЮТ можливість оскарження угоди у Конституційному суді, бютівець зазначив, що це звернення не матиме ефекту, оскільки Конституційній суд в Україні перетворився в інструмент для маніпулювання Конституціє і він знаходиться у руках Януковича. "Більш того, в закритому режимі без інформації для суспільства КСУ ухвалив рішення, яке стосується перебування російської бази РФ в Криму. Воно полягає в тому, щоб були залишені без розгляду запити Ющенка та групи на народних депутатів з цього приводу", - додав він.

В той же час В.Бондаренко наголосив, що сьогодні опозиція отримали додатковий стимул для консолідації тих сил і людей, які ще недавно між собою не знаходили спільної мови.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram