Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 10 серпня 2022 04:26
Новини: Політика
14685

В.Литвин зустрівся із Комісаром з європолітики сусідства та розширення

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у четвер зустрівся із Комісаром з європейської політики сусідства та розширення Штефаном Фюле. Про це ІМК повідомили в прес-службі ВР.

На початку зустрічі В.Литвин зазначив, що взаємини України з європейським співтовариством "є одним з небагатьох чинників, які консолідують парламент". Голова Верховної Ради України зазначив, що зараз у відносинах України з Євросоюзом "є гарна можливість перетворити енергію слів на енергію дій", і висловив переконання, що візит Ш.Фюле сприятиме забезпеченню "планової результативної роботи".

При цьому В.Литвин наголосив на важливості виконання Україною "домашньої роботи" у питаннях євроінтеграції.

Керівник парламенту також назвав "ключовим завданням для України" "збереження політичної свободи, свободи слова, цивілізований розвиток економічних свобод" і налагодження діалогу, у тому числі, між владою та опозицією. При цьому В.Литвин висловив думку, що країна "повинна мати потужну опозицію, що дозволить приймати хірургічно тонкі рішення".

У свою чергу, Комісар з європейської політики сусідства та розширення зазначив, що його візит в Україну започатковує "системний діалог", наголосивши, що зараз "можна говорити про сумісність нашого порядку денного євроінтеграції України і програми реформ, над якою працює український уряд".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram