Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20340

В.Кличко: рішення щодо особистого голосування – перший крок у боротьбі з корупцією

КИЇВ. 23 лютого. УНН. Ми прийшли в парламент, щоби побороти корупцію, щоби закони діяли і їх дотримувалися. І сьогоднішнє рішення Верховної Ради щодо змін до регламенту і особистого голосування - це один з перших кроків у цьому напрямку. Про це заявив лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко в ефірі одного з українських телеканалів, повідомили УНН у прес-службі партії.

"Наша задача була - відновлення парламентаризму, особистого голосування. Яким чином це буде забезпечено - підняття руки, сенсорна кнопка чи будь-які інші способи, - не мало жодного значення. Головна мета - кожен з депутатів повинен приходити на роботу в парламент і голосувати, не порушуючи Конституцію України", - зазначив В.Кличко.

Лідер "УДАРу" підкреслив, що зміни до регламенту, прийняті на учорашній сесії Верховної Ради, унеможливлюють голосування чужими картками.

"Ми будемо контролювати кожне голосування. Якщо депутат буде голосувати за іншого, ми маємо право зупинити голосування, заблокувати картку людини, якої немає, і переголосувати. Контроль за владою, за більшістю – це найважливіше завдання для опозиції", - наголосив В.Кличко.

Як повідомляв УНН, раніше нардепи внесли зміни до Регламенту щодо особистого голосування.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram