Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16005

Сьогодні у Харкові відбудеться флеш-моб "Проводи Табачника з України"

23 квітня Харківська обласна організація Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" проведе театралізовану виставу "Проводи Табачника з України", присвячену результатам перебування Дмитра Табачника на посаді міністра освіти та науки України, а також заявам, зробленим ним у Харкові 22 квітня поточного року. Про це ІМК повідомили в прес-службі ВО "Свобода". Флеш-моб почнеться об 11.00 на майдані Свободи біля каменя Незалежності України. Згідно зі сценарієм акції, "ікону" Дмитра Табачника буде прив‘язано до пам‘ятника. При цьому її тягнутимуть вгору сині і жовті повітряні кульки, наповнені гелієм. Безпосередньо до "проводів" охочі зможуть залишити на кульках свої побажання міністрові.

"Кріплення "ікони" до монумента та повітряні кульки символізуватимуть прагнення Д.Табачника покинути державу, що так холодно сприймає ініціативи міністра освіти і науки. Буде наголошено, що міністр і сам дуже хоче полишити Україну, проте через обмеженість міністерського гаманця не має грошей купити квиток на літак. Тому харківці самі мають допомогти Табачникові. Врешті, імпровізовані окови будуть перерізані за усі заслуги міністра: "за українофобію", "за переписування історії", "за корупцію у ВНЗ", "за скорочення вишів і спеціальностей", - зазначається в повідомленні.

"Після цього "ікона" Д.Табачника здійметься унебо. За задумом, Георгіївська стрічечка та братній триколор укажуть міністрові дорогу до дружньої держави, що тепло й привітно прийме жертву негостинності та невдячності українців", - додають свободівці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram