Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12690

На Чопській митниці затримали 9 кілограмів коштовностей на суму 1,2 млн грн

Інспектори митного поста "Тиса" Чопської митниці виявили кілька сотень ювелірних виробів. Загальна вага сережок, каблучок, браслетів і ланцюжків складає 9 кілограмів, а вартість за попередньою оцінкою - 1,2 млн грн. Про це ІМК повідомили в прес-службі Держмитслужби. Як підставу для ввезення до України цінного вантажу його власник, громадянин однієї з європейських країн, подав документи, згідно яких він переміщував через кордон ювелірні вироби вартістю 37 тис. євро. Відправником товару виступила європейська фірма, а отримувачем - вітчизняне товариство з обмеженою відповідальністю.

Під час проведення митного контролю товару інспектори митниці встановили, що вартість цінного краму занижена щонайменше в чотири рази. А відтак у разі ввезення коштовностей до України бюджет держави недоотримав би 300 тис. грн платежів. Також було встановлено, що ювелірні вироби на адресу вказаної української фірми неодноразово ввозилися до України за заниженою вартістю через інші пункти пропуску.

По даному факту складено протокол про порушення митних правил. Ювелірні вироби вилучено, проводиться дослідча перевірка.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram