Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11205

Позачергове засідання парламенту зриває апарат ВР - А.Шкіль

Народний депутат від БЮТ Андрій Шкіль повідомив, що Голова Верховної Ради і сам Апарат Верховної Ради чинять спротив тому, щоб скоро розглянути і прийняти підписи, які були зібрані для проведення в суботу 24 квітня позачергового засідання парламенту. Про це він сказав у коментарі ІМК.

"Підписи за проведення позачергового засідання передані в Апарат Верховної Ради, але Голова Верховної Ради і сам апарат чинять спротив тому, щоб швидко розглянути і прийняти ці підписи", - сказав А.Шкіль.

Він повідомив, що на даний момент значно більше, ніж 150 підписів передано в Апарат Верховної Ради, але процес їх розгляду гальмується.

"Там починають вимагати присутність окремих депутатів особисто, засвідчення підписів. Ми розуміємо, що робиться спроба зірвати процес підготовки позачергового засідання", - зазначив А.Шкіль.

Як повідомляв ІМК, БЮТ вимагає проведення 24 квітня позачергового засідання Верховної Ради, де буде ініційовано прийняття постанови, яка б нівелювала домовленості президентів України і Росії, щодо перебування ЧФ Росії в Криму.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram