Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11910

Нова ціна на газ гарантує тарифну стабільність - О.Попов

Коментуючи інформацію щодо зниження ціни на російський газ, міністр з питань житлово-комунального господарства України Олександр Попов висловив припущення, що нова ціна на блакитне паливо може скласти 210-220 дол. за 1000 м3. Це, як зазначив він, гарантує тарифну стабільність та впевненість для споживачів житлово-комунальних послуг. Про це ІМК повідомили в прес- службі відомства. "Переконаний, що в цьому році тарифи на житлово-комунальні послуги не будуть збільшуватись. У тих містах, де ціни відповідають собівартості тарифів, споживачам хвилюватись не варто, однак, там де тарифи занижені, вони будуть переглянуті", - запевнив міністр.

Зокрема, це стосується ситуації в столиці, де рівень тарифів на 50% менший економічно обґрунтованих, тобто населення сплачує лише половину вартості тарифів за спожиті житлово-комунальні послуги.

"Тому тут необхідно шукати шляхи вирішення цієї проблеми: чи знайти гроші в міському бюджеті та покривати різницю за рахунок муніципалітету, чи поступово виходити на економічно обґрунтований рівень. Це актуальна проблема, яка має місце і в інших містах та регіонах, наприклад, в Криму, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській областях," - зазначив О.Попов.

"У випадку, аби ціна на газ залишилася незмінною, оплата за спожиті гарячу воду та тепло, змусила б піднімати ціни на житлово-комунальні послуги в цілому у 2-2,2 рази", - вважає міністр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram