Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16995

У Севастополі перевірять законність розпоряджень щодо земельних відносин

"У Севастополі перевірять законність розпоряджень міської держадміністрації у сфері регулювання земельних відносин за останні три роки", - повідомили ІМК в прес-службі міської держадміністрації.

Відповідне розпорядження 21 квітня підписав голова Севастопольської міської держадміністрації Валерій Саратов. Перевірка буде проводитися на предмет відповідності зазначених розпоряджень вимогам чинного земельного законодавства з метою усунення причин можливих порушень і мінімізації їх негативних правових наслідків.

Згідно з розпорядженням визнаються такими, що втратили чинність, розпорядження міської держадміністрації від 31 грудня 2009 року "Про заходи щодо визначення виконавців з питань підготовки розпоряджень міської держадміністрації, що стосуються регулювання земельних відносин".

Даним документом доручається управлінню містобудування та архітектури, управління економіки та Головному управлінню Державного комітету земельних ресурсів у м. Севастополі припинити виконання всіх розпоряджень міської держадміністрації, виданих у 2008, 2009 і 2010 роках, що стосуються земельних ділянок, що знаходяться в м. Севастополі, включаючи доручення про оформлення державних актів на право власності на землю.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram