Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
4590

В.Литвин зустрівся з послом Республіки Вірменія

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у п`ятницю прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Вірменія в Україні Армена Хачатряна у зв`язку із завершенням дипломатичної місії в Україні. Про це ІМК повідомили в прес-службі ВР. Під час зустрічі В.Литвин наголосив на високому рівні двостороннього політичного діалогу і відсутності проблем у взаєминах між Україною та Вірменією. Голова Верховної Ради України висловився за подальший розвиток міжпарламентських відносин, відмітивши плідну співпрацю делегацій у міжнародних парламентських організаціях.

В.Литвин також назвав "колосальними" можливості розвитку відносин наших держав у гуманітарній сфері і відзначив позитивну роль, яку відіграє у цьому процесі вірменська діаспора в Україні.

Голова Верховної Ради України висловив Послу вдячність за роботу щодо активізації двосторонніх відносин.

У свою чергу, А.Хачатрян подякував В.Литвину за "доброзичливе ставлення до Вірменії, її Посольства в Україні і до мене особисто", заявивши, що у його країні очікують на офіційний візит Голови Верховної Ради України на чолі парламентської делегації.

Торкаючись двосторонніх відносин, посол зазначив, що за останні роки, зокрема, значно збільшився товарообіг між нашими країнами, і висловив думку, що міждержавні контакти надалі будуть тіснішими.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram