Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
5145

Львіська облрада вимагає оголосити В.Януковичу імпічмент за зраду

Львівська обласна рада зробила звернення щодо недопустимості продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Криму. Вони вимагають від Конституційного Суду України, Генеральної Прокуратури України, Верховної Ради України ініціювати усунення В.Януковича з поста Президента України в порядку імпічменту за вчинення державної зради у відповідності зі ст. 111 Конституції України. Про це ІМК повідомили в прес- службі Львіської облради. "Від імені мешканців Львівщини, ми, депутати обласної ради, виступаємо категорично проти домовленостей між Президентом України Віктором Януковичем і Президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Криму.

Такі рішення регулюються Конституцією України та угодою про тимчасове перебування ЧФ РФ, яка була ратифікована Верховною Радою України.

Перехідні положення Основного Закону визначають, що змінити порядок тимчасового перебування Чорноморського флоту на території України можна виключно шляхом внесення змін до Конституції України, які підлягають затвердженню на всеукраїнському референдумі", - йдеться в заяві.

Львівські депутати переконані, що "В.Янукович зрадив інтереси нашої держави, грубо порушивши статтю 17 Конституції України, в якій чітко сказано: на території України забороняється створення і функціонування будь- яких озброєних формувань, не передбачених законом, на території України не допускається розміщення іноземних військових баз. Такий крок свідчить про те, що нова влада позбавляє Україну незалежності, суверенності та самостійності і стає на службу кадебістської, по своїй суті, влади Кремля".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram