Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
5490

Ю.Ключковський зареєстрував у ВРаді проект закону "Про всеукраїнський референдум"

Народний депутат від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Юрій Ключковський зареєстрував у Верховної Раді проект закону "Про всеукраїнський референдум". Про це повідомляється на сайті ВР. У документі визначено правові засади та порядок ініціювання, призначення (проголошення) та проведення всеукраїнського референдуму. Законопроектом передбачено, що право ініціювати призначення (проголошення) всеукраїнського референдуму належить Президентові України, Верховній Раді України та українському народу.

Водночас призначення всеукраїнського референдуму не може бути ініційоване в умовах воєнного чи надзвичайного стану на всій території України чи в окремих місцевостях та протягом трьох місяців після скасування такого стану. Призначення всеукраїнського референдуму не може бути ініційоване протягом одного року після проведення всеукраїнського референдуму.

На всеукраїнський референдум може виноситися лише одне питання. Не може бути ініційовано призначення всеукраїнського референдуму щодо питань: податків; бюджету; амністії; прийняття, зміни чи скасування підзаконних актів; довіри Президентові України, Верховній Раді, Кабінету міністрів; кадрових питань. Всеукраїнський референдум за народною ініціативою проголошується Президентом України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram