Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
5925

Опозиція зупинила підвищення податку на рекламу - А.Шевченко

"Опозиція зупинила підвищення податку на рекламу", - зазначив Перший заступник Голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, БЮТівець Андрій Шевченко за результатами наради щодо питання формування бюджету на 2010 рік, зокрема планів Міністерства фінансів підвищити у десятки разів податок на рекламу. Про це ІМК повідомили в прес- службі БЮТ.

"Згідно з інформацією, яку ми мали, у цьому бюджеті планувалося підвищення податку на рекламу для телебачення у 42 рази, для друкованих видань - в 35 разів", - зазначив А.Шевченко.

"Якби це стало реальністю, це було б великою проблемою для медіа-ринку, і багато мас-медіа були б поставлені на межу виживання", - сказав він.

За словами А.Шевченка, на нараді представник Міністерства фінансів офіційно заявив, що підвищення податку на рекламу не планується.

"Тобто Мінфін відмовився від цієї ідеї і до кінця дня має буди офіційна заява міністра або заступника міністра на підтвердження цієї позиції", - сказав БЮТівець.

"Це перемога здорового глузду і результат спільних, злагоджених дій громадськості, медіа індустрії, а також опозиції, коли своєчасно були виявлені документи про підготовку цього явно неадекватного рішення", - сказав А.Шевченко.

Він підкреслив, що у 2010 році рекламний і медіа-ринок працюватиме за тими правилами, за якими він звик працювати.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram