Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20835

І.Бекешкіна вважає, що влада буде утискати ЗМІ

Перше, що буде робити влада, - утискати ЗМІ. Про це під час прес- конференції в медіа-холі ІМК повідомила науковий керівник Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

"Це можна говорити про будь-кого, хто б не переміг, тому що ймовірні переможці обидва давали захмарні обіцянки. В першу чергу, подивіться, як змінилось телебачення - як змінилися новини, змінився Кисельов, Безулик немає, поки що Шустер тримається. Експерти - це тил, а журналісти - це фронт", - наголосила експерт.

Разом із тим, за словами І.Бекешкіної, в Україні послідовного авторитаризму майже ніколи не було, завжди була напівдемократія.

"Утиски всіх і всього почалися перед президентськими виборами 2004 року десь із весни. Тоді почалися наїзди на громадські організації, було підкидання вибухівки і арешти. Я дуже боюся, що в нас таке через рік повториться, тому що 2012 - не за горами, і обіцянки свої вони не виконають, тому що виконати їх неможливо, люди будуть розчаровані, і вихід - або програвати вибори, або утискати все, що можна", - додала вона.

Також експерт вважає, що рішення "обміняти Чорноморський флот на гроші - із прицілом на майбутні вибори 2012 року, щоб зараз людям щось дати і кинути".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram