Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 17 серпня 2022 22:08
Новини: Політика
10305

Інститут геодезії і картографії здійснив фінпорушення на суму 277 тис. грн

Проведеною Контрольно-ревізійним управлінням у м. Києві ревізією фінансово- господарської діяльності Державного підприємства "Науково-дослідний інститут геодезії і картографії" за 2007-2009 роки встановлено фінансові порушення при використанні коштів та збереженні державного майна на загальну суму 277 тис. гривень. Про це ІМК повідомили у прес-службі ГоловКРУ.

Протягом ревізійного періоду Інститут платив за комунальні послуги іншого державного підприємства, тобто за два роки було незаконно витрачено 15,9 тис. гривень.

Через те, що не проводилась індексація грошових доходів, працівники Інституту недоотримали 3,6 тис. грн доходів, крім того, через невірні розрахунки їм не виплатили 1,9 тис. грн заробітної плати.

Водночас ревізори виявили зайву виплату робітникам зарплатні на суму 1,3 тис. грн та, як наслідок, зайве перерахування до державних цільових фондів 0,5 тис. гривень.

За рахунок застосовування завищених базових лінійних норм витрат палива на автомобілі зайво списано пального на тисячу гривень.

Окрім цього, під час контрольного заходу зафіксовано завищення вартості активів на 158,4 тис. грн та, як наслідок, завищення амортизаційних відрахувань на 5,7 тис. гривень.

За результатами інвентаризації виявлено недостачу паливно-мастильних матеріалів на 0,1 тис. грн та залишки основних засобів і товарно- матеріальних цінностей на загальну суму 6,6 тис. гривень.

До того ж, внаслідок неефективних управлінських рішень Інститут втратив можливість отримати 82 тис. гривень, оскільки не вжив передбачених законодавством заходів щодо погашення заборгованості за отриманими векселями, термін позовної давності яких уже минув.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram