Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17310

Львівська облорганізація "НУ" вимагає розпуску ВР

Нинішня влада, сформована в антиконституційний спосіб, взяла цілеспрямований курс на русифікацію української освіти та інформаційного простору, переписування історії на догоду Кремлю, шельмування українських національних героїв. 21 квітня 2010 р. на переговорах у Харкові президент Янукович зрадив Україну. Про це йдеться у заяві Львівської обласної організації партії "Наша Україна", яку передали ІМК.

Зокрема, у заяві йдеться, що, "підписавши Харківські домовленості, Віктор Янукович порушив Конституцію України та свою президентську присягу, відтак протиставив себе Українській державі та українському народу. Тому він повинен добровільно подати у відставку або ж бути зміщений з посади через процедуру імпічменту".

Також в облорганізації партії наголошують, що вони вимагають: негайної денонсації підпису президента Януковича під так званими Харківськими домовленостями 21 квітня 2010 р; повернення внутрішньої ситуації та формування виконавчої влади в Україні в конституційне законодавче поле, а також розпуску Верховної Ради України та призначення дострокових виборів вищого законодавчого органу країни.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram