Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15555

Від видачі держоблігацій для відшкодування ПДВ виграють банки - Я.Місяць

Голова партії малого і середнього бізнесу Ярослав Місяць вважає, що від механізму повернення невідшкодованого ПДВ державними цінними паперами, в першу чергу, виграють банки і фінансові установи. Про це він сказав в коментарі ІМК. За словами Я.Місяця, на сьогодні борг з відшкодування ПДВ становить понад 30 млрд грн.

Він наголосив, що від видачі державних цінних паперів для відшкодування ПДВ, в першу чергу, виграють банки та фінансові установи. "Користуючись великим викидом на ринок державних цінних паперів банки скуплять їх з великою знижкою, яка може перевищувати 50% їхньої вартості і просто наживуться на цьому", - сказав він.

Я.Місяць також наголосив, що першими державні облігації отримають крупні промислові підприємства металургійної та хімічної галузей, тобто ті підприємства, чиї власники сидять у Кабміні.

Водночас він додав, що найбільше від цих облігацій програє малий і середній бізнес в усіх галузях: починаючи від сільського господарства, закінчуючи перевізниками. "Навіть, отримавши ці облігації, вони нічого з ними не зможуть зробити, оскільки торгівля цінними паперами не є профілем малого і середнього бізнесу", - зазначив Я.Місяць.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram