Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11730

В.Литвин: підготовку позачергового засідання 24 квітня забезпечити неможливо

"Забезпечити організацію, підготовку і проведення 24 квітня позачергового пленарного засідання парламенту відповідно до вимог Регламенту Верховної Ради України не є можливим", - ідеться в листі Голови Верховної Ради України Володимира Литвина на ім`я лідера парламентської фракції БЮТ Івана Кириленка. Про це ІМК повідомили у прес-службі ВР. В.Литвин повідомляє, що матеріали з ініціативою 150 народних депутатів України щодо скликання в суботу, 24 квітня 2010 року, позачергового пленарного засідання Верховної Ради України з розглядом на ньому питання про Угоду щодо продовження перебування в Україні Чорноморського флоту Російської Федерації він отримав сьогодні о 13 годині 30 хвилин. "При цьому ініціатори пропонують включити до порядку денного позачергового пленарного засідання проекти постанов (реєстр. N 6332 і N 6333) від 22 квітня 2010 року", - йдеться в листі.

"Забезпечити організацію, підготовку і проведення завтра позачергового пленарного засідання парламенту відповідно до вимог Регламенту Верховної Ради України не є можливим, - підкреслює керівник парламенту. - Це підтвердили і результати консультацій з головами депутатських фракцій у Верховній Раді України, які засвідчили, що у позачерговому пленарному засіданні парламенту в суботу, 24 квітня 2010 року, не зможе взяти участь більшість народних депутатів України, необхідна для прийняття результативних рішень".

В.Литвин також зазначає, що станом на 13 годину 30 хвилин 23 квітня до парламенту не надійшли офіційні тексти документів, які з огляду на суть ініціативи народних депутатів України мають бути предметом обговорення на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram