Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10110

В.Янукович провів зустріч з принцем Ендрю

Президент України Віктор Янукович провів зустріч з принцем Ендрю. Про це ІМК повідомили в прес-службі глави держави. Звертаючись до високого гостя, що вже десять років є спеціальним представником Великої Британії з питань міжнародної торгівлі та інвестицій, Президент розповів про ситуацію в Україні. Зокрема - про сформовану вертикаль влади: коаліцію в парламенті і дієздатний уряд.

"І цей ланцюг - Президент - Уряд - більшість у Верховній Раді, - вже почав працювати", - підкреслив Глава держави, зазначивши, що таким чином в країні відновлюється політична стабільність.

Глава держави також акцентував увагу на початку реальної боротьби з корупцією. "Ми створили Антикорупційний комітет. Вже відпрацьовано ряд законопроектів, що будуть погоджені з Венеціанською комісією", - наголосив він.

"Зараз ми працюємо над стратегією розвитку України до 2020 року, і, скоріше за все, до кінця 2010 вона буде відпрацьована і затверджена", - сказав В.Янукович, додавши, що розгляд концепції реформ заплановано на травень, а вже у другому півріччі має розпочатися їх практичне втілення.

У свою чергу принц Ендрю висловив впевненість, що програма реформ української влади не тільки добре продумана, а й готова до реалізації. "Те, що Ви розповіли мені про плани країни на майбутнє, мене настільки надихнуло, що я маю звернутися до британської бізнес-громади, щоб вона робила для України більше".

Принц Ендрю також підкреслив, що був би дуже радий надати особисту підтримку планам реформ в Україні. Він звернув особливу увагу на потенціал України у сільському господарстві та аерокосмічній галузі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram