Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11085

Сільське господарство найбільше постраждало від неповернення ПДВ - Л.Козаченко

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко зазначив, що від неповернення ПДВ найбільше постраждало сільське господарство, оскільки більше половини неповерненого в країні ПДВ припадає на сільське господарство. Про це він сказав в коментарі ІМК.

"Сільське господарство найбільше постраждало від неповернення ПДВ, оскільки 56% від загальнодержавного боргу по невідшкодованому ПДВ припадає сільському господарству", - сказав Л.Козаченко.

Він зазначив, що пріоритет у поверненні ПДВ надавався іншим галузям, зокрема, металургам та хімікам.

Президент Української аграрної конфедерації також додав, що жодна галузь крім сільського господарства не отримувала ПДВ у товарному вигляді. "Нам повертали зерном,пальним, мінеральними добривами запчастинами, пропонували шкарпетками валянками ітд", - сказав він.

"Якщо підприємство не сплатило податок, то проти цього підприємства держава може використовувати штрафні санкції, арештовувати майно, відкривати кримінальні справи, а коли держава не платить роками ПДВ, коли примушує через свої органи платити наперед податки, то ніхто не має право судитись з державою", - наголосив Л.Козаченко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram