Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14010

В Україні почалися репресії - О. Осуховський

ГО "Люстрація" звернулася до посольств провідних країн світу щодо згортання політичних прав та демократичних свобод в Україні з проханням засудити дії нової влади. Про це ІМК повідомив голова "Люстрації" Олег Осуховський.

Як йдеться у заяві, "чинний Президент Віктор Янукович, спираючись на підконтрольну йому парламентську більшість та силові структури, чинить шалений тиск на україномовний політичний елемент. В Україні розпочалися репресії, політичні переслідування та виразні ознаки згортання демократичних свобод і політичних прав. Усе йде до того, що Україна невдовзі може перетворитися на міліцейську державу, де будь-яке інакомислення буде каратися в`язницею".

В організацію вважають, що "Янукович сьогодні усіляко відкупляється від двох найбільших геополітичних гравців на політичній мапі світу - США та Росії. Бараку Обамі, який намагається втілити ідею скорочення ядерних озброєнь, він запропонував 90 кілограм високозбагаченого урану, а Дмитру Медведєву та Володимиру Путіну, у яких у планах відродження Російської імперії, на відкуп віддав продовження терміну перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України".

"Якщо міжнародна спільнота не засудить дії нової влади, то в Україні може розпочатися громадянська війна або революція. Ми не хочемо повторення подій в Киргизстані. Конфлікт, який перебував тривалий час в латентному стані в Україні, входить у фазу ескалації", - йдеться у заяві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram