Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11175

В.Литвин закликає лідерів опозиції не блокувати роботу парламенту

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликає лідерів опозиції відмовитися від намірів блокувати роботу парламенту. Про це ІМК повідомили в прес-службі ВР.

"Я звертаюсь до лідерів опозиції із закликом: якщо ви звинувачуєте у порушенні законів інших, то не повинні давати підстав для звинувачень у порушенні законів вас самих. А блокування роботи парламенту - це порушення закону про Регламент Верховної Ради України", - зазначив В.Литвин. До того ж, за його словами, блокування роботи парламенту унеможливить розгляд питання ратифікації угоди, підписаної Президентами Росії та України в Харкові, а відтак "в нас не буде встановлено істини". "Коли одні будуть блокувати, а інші намагатися силою прийняти рішення, люди та світ нічого з цього не зрозуміють", - зазначив В.Литвин, наголосивши на тому, що "правильність позиції визначається не силою".

В.Литвин вважає, що "треба по повній програмі, із запрошенням уряду, відповідних міністрів та експертів, заслухати інформацію та обговорити це питання". Тоді, на його думку, у кожного буде можливість висловити свою позицію. "На основі такого обговорення кожен депутат має свідомо прийняти для себе рішення - голосувати за ратифікацію чи ні. І це буде позиція. Нам треба відмовитися від зграйного принципу, коли один кричить, а інші піддакують", - зазначив Голова Верховної Ради. Він наголосив на тому, що затягувати з цим питанням не можна, бо тільки після ратифікації починають діяти норми щодо ціни на газ, а відтак - стає можливим врахування цього в бюджеті. "Країна вже півроку живе без державного бюджету, - нагадав В.Литвин. - А треба ухвалювати ще й місцеві бюджети. Давайте приймати рішення спокійно і без дикунських випадів або з однієї, або з іншої сторони".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram