Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16335

Україна та Малайзія будуть співпрацювати в олійній галузі

У Міністерстві аграрної політики України пройшла зустріч в.о. першого заступника міністра аграрної політики України Сергія Мельника з Міністром плантаційного господарства та сировинних ресурсів Малайзії Тан Срі Бернард Домпоком. Про це ІМК повідомили в прес-службі відомства. Сторони обговорили стан і перспективи розвитку торговельно-економічних відносин, співпраці українських та малайзійських бізнесменів та банківських установ, питання щодо можливостей збільшення малайзійського експорту пальмової олії в Україну, експорту українського зерна в Малайзію та інші. С.Мельник поінформував сторони про стан двостороннього співробітництва України та Малайзії в галузі АПК та повідомив про зацікавленість української сторони в залучені інвестицій в будівництво портів та елеваторів.

Міністр плантаційного господарства та сировинних ресурсів Малайзії Т.Домпок подякував за можливість зустрічі, поінформував про діяльність свого міністерства та виявив задоволення від проведення круглих столів і зустрічей з українськими бізнес колами, які зацікавлені у співпраці в галузі АПК.

Міністр запропонував почати співпрацю в банківській сфері, зокрема запровадити спільне кредитування сільського господарства банками обох країн, а також зосередився на питаннях контролю якості виробництва пальмової олії.

За результатами переговорів були досягнуті домовленості продовжити співробітництво в галузі сільського господарства, зокрема в олійній галузі. Сторони висловили надію на покращення співпраці в майбутньому та збільшення товарообігу між нашими країнами.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram