Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13740

Конституцію можна читати як завгодно - В.Ющенко

"Політична карта в концепції безпекової політики в Харкові була повністю програна. Це рішення найближче привело нас до втрати суверенітету і національної незалежності", - заявив лідер "Нашої України" Віктор Ющенко сьогодні на прес-конференції. Про це ІМК повідомили у прес-службі політсили. В.Ющенко наголосив, що після Харкова можна констатувати повне ігнорування української Конституції. Він нагадав, що український політикум, приймаючи Конституцію та виробляючи основи оборонної політики, проаналізував причини втрати незалежності України у XX сторіччі та зробив декілька висновків - на території України не повинно бути іноземних військових баз та Україна має інтегруватися до Європейської колективної системи безпеки, включаючи членство в НАТО. "Для того, щоб відбувалася вічна Україна, на території України не повинно бути чужого військового чобота", - сказав В.Ющенко.

Він зазначив, що після прийняття Конституції був виділений час, щоб військова база у Севастополі здійснила передислокацію. Саме для цього приймалися перехідні положення Конституції, адже в іншому випадку це питання неможливо було вирішити: "Це був перехід від недержави до держави, перехід від неукраїнської держави до української держави". "Невже ми сьогодні ще знаходимося у перехідному етапі? Невже ми ще не маємо суверенної держави?", - наголосив В.Ющенко, говорячи про подовження перебування ЧФ у Севастополі.

На його переконання, у Харкові нова влада показала, що Конституцію можна читати як завгодно. "Відбулася військова окупація", - підкреслив лідер "Нашої України".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram