Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 10 серпня 2022 05:52
Новини: Політика
18840

"Справедливість" позитивно оцінює міжнародну діяльність В.Януковича

Виконком партії "Справедливість" позитивно оцінює міжнародні зусилля Президента Віктора Януковича, зокрема в поліпшенні українсько-російських взаємовідносин. Напруга, яка існувала останні роки між Україною і Росією, шкодила інтересам обох держав, негативно впливала на рівень життя простих людей. Про це ІМК повідомили у прес-службі політсили. Партія "Справедливість" вважає, що економічна, науково-технічна, гуманітарна співпраця з Росією, країнами СНД потребує серйозного вдосконалення й оновлення. Домовленості між Президентами України і Росії щодо зниження ціни на природний газ для української сторони є, без сумніву, позитивним явищем для вітчизняних підприємств і всіх громадян, як на Сході, так і на Заході України. Все це дає підстави сподіватися, що ціни на комунальні послуги для населення, шкіл, дитячих садків, лікарень не будуть зростати в наступні роки.

Разом з тим, ми хочемо бачити прозорим весь механізм домовленостей, весь порядок формування ціни на природний газ для населення, соціальної сфери і виробництва.

Неприпустимим є фінансування за рахунок простих громадян, бюджету окремих національних виробників, які виробляють метал, хімічну продукцію. Окрім того, ми вважаємо, що природний газ, який видобувається в Україні, повинен перейти під контроль держави і використовуватися виключно для потреб людей. Необхідним кроком також є ліквідація всіх посередницьких структур, які спекулюють на продажу газу.

Виконком партії "Справедливість" у цілому позитивно сприйняв ініціативу Президента України щодо продовження термінів перебування Чорноморського флоту в Севастополі. Цей крок дасть змогу підвищити ступінь захисту південних кордонів держави, буде стримуючим фактором для деяких країн, які висувають територіальні претензії до України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram