Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
17010

СБУ арештувала держслужбовців уряду Тимошенко, які "обікрали державу" на 5,5 млрд грн

"Уряд Тимошенко був при владі останні роки і нічого дивного нема в тому, що багато хто з попередньої влади сьогодні "попадаються" у певних питаннях", - про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав керівник Служби безпеки України Валерій Хорошковський, передає ІМК.

На питання, чи дійсно міністрів уряду Тимошенко водять на домити, і начебто вже 30 справ завели, В.Хорошковський відповів: "Не має значення, скільки

справ, оскільки ми говоримо, на жаль, про той період, який пройшов. Тобто уряд Тимошенко був при владі останні роки і нічого дивного нема в тому, що багато хто з попередньої влади сьогодні "попадаються" у певних питаннях. Тому що, є періоди часу, за які необхідно дати звіт і відповідно лише це є причиною, що багато хто на сьогодні (ходить на допити. - Ред.), тому що це справи по факту, ми ревізуємо минулий період".

"Наприклад, це розкрадання ресурсів з державного резерву. Сума йде про 5,5 млрд грн", - продовжив глава СБУ.

Відповідаючи на питання, як виявили таке розкрадання, він зазначив: "Дуже просто. Є багато фактів, які свідчать, що матеріальний резерв розкрадався нещадно".

"Хамського такого розкрадання важко уявити, коли виписувались накладні з одного складу і товар переміщався на інший, просто не доїжджаючи. І вже є затримані, навіть арештовані. Прізвища називати не хотів би, бо триває слідчий процес. Хотів би додати, що це не клерки. Рівень - першої та другої категорії державних службовців", - зазначив В.Хорошковський.

Також він додав, що СБУ гарантує, що незалежно від політичної приналежності, чи взагалі безпартійності, якщо людина порушила закон, якщо доведено, що людина є корупціонером, чи займалася розкраданням державного майна, "то, звісно, ця людина має понести покарання і бути відсторонена від суспільства".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram