Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13215

Р.Богатирьова вважає, що Україна і Росія відновили стратегічне партнерство

Секретар РНБО України Раїса Богатирьова вважає, що після переговорів президентів України та Росії у Харкові і досягнутих ними домовленостей Україна та Росія відновили формат стратегічного партнерства. Про це вона сказала у прямому ефірі на одному з телеканалів, повідомляє кореспондент ІМК.

"Цілком очевидно, що після Харкова Україна і Росія відновили формат стратегічного партнерства", - сказала Р.Богатирьова.

Вона нагадала, що Росія в січні 2009 року після підписаних Юлією Тимошенко газових контрактів отримала такі умови газових поставок, які не захотіла віддавати, оскільки Україна з січня 2009 року фактично допомагала Росії в кабальних умовах, долати економічну кризу.

"Саме політика Ю.Тимошенко призвела до того, що ми опинились на колінах не тільки перед Росією, але ми стали нездатними вести свою політику ні з якою іншою країною. Опинившись на колінах потрібно було робити вибір", - наголосила Р.Богатирьова.

Вона також зазначила, що Чорноморський флот РФ буде виконувати умови базування в Криму, а саме, не розміщувати ядерну зброю, дотримуватись законодавства України та не вмішуватись у внутрішні справи України.

Секретар РНБО України також додала, цей договір про продовження оренди ЧФ РФ передається на ратифікацію в парламент депутатам, які представляють всіх виборців України і які можуть публічно обговорювати цю угоду і наводити свої аргументи. "Саме після ратифікації ця угода вступить в дію. Якщо вона не буде ратифікована, вона в дію не вступить", - резюмувала Р.Богатирьова.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram