Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 10 квітня 2021 21:34
Новини: Політика
20040

В.Хорошковський проти, щоб у працівників СБУ витрати не збігалися із зарплатнею

"В усіх моїх розмовах із співробітниками це завжди йде як перша вимога - починати зі свого підрозділу, починати з своїх працівників, слідкувати за цими подіями (коли витрати працівників СБУ не співпадають з їх зарплатами. - Ред.)", - про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав керівник Служби безпеки України Валерій Хорошковський, передає ІМК.

"Якщо ви слідкуєте за указами президента, то бачили, що в нас фактично не залишилося жодного керівника обласного рівня, департаменту, який не змінив місця роботи. Більшість з них або знаходяться у розпорядженні голови служби, або звільняються з СБУ. В цьому плані ми звичайно більш толерантні, що даємо людям час просто звільнитися", - сказав глава СБУ.

Він нагадав, що оприлюднив свою декларацію, тому всі мають можливість порівняти його витрати з доходами.

"Я вважаю, що це саме головне - мати можливість задекларувати свої статки і виходячи з них, реально існувати. Звичайно, сьогодні є проблема, про яку треба говорити, що держава не в змозі забезпечити на належному рівні існування силових структур. І це є певною провокацією, тому що повноваження великі, а забезпечення - ніяке. Але на те ми і йдемо служити, тобто це військова служба, ми особисто приймаємо рішення. І я категорично проти того, щоб силові структури займалися рекетом, категорично проти того, щоб витрати людей не співпадали із заробітними платами. Але це питання, яке потребує трохи часу. Проживемо хоч рік і тоді повернемося до цього питання", - зазначив В.Хорошковський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram