Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13455

В.Хорошковський розповів, як йому працювалося на посту глави митниці

Ветеринарна служба досить уразлива зона з точки зору корупції, і моя боротьба саме на посаді глави митного комітету з цією службою почалася з перших днів, - про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав керівник Служби безпеки України Валерій Хорошковський, передає ІМК.

"Я був ініціатором істотного скорочення товарів. Ми боролися, щоб список скоротити до критично мінімального... Ми його скоротили по підсумку, але не так істотно, як хотіли, залишилося близько 1,5 тисячі товарів. Такого опору, який чинився з боку ветеринарів з цього напрямку, я не зустрічав більш ніде. Це дуже уразлива зона, з нею потрібно серйозно розбиратися на професійному рівні", - зауважив голова СБУ.

За його словами, продукти харчування, особливо ті, які їдуть з ЄС, і мають європейську якість та сертифікацію, повинні проїжджати безболісно. "Але завжди є прострочені продукти, є такі, які були неправильно упаковані або в результаті транспортування постраждали", - додав він.

Відповідаючи на питання, чи вдалося йому тоді закінчити боротьбу з "угрупованням в ветеринарній службі", В.Хорошковський сказав: "Мене тоді зняли".

Нагадаємо, у 2009 році Валерій Хорошковський очолював Держмитслужбу України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram