Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12090

Мінпромполітики проведено нараду з Союзом хіміків України

Вчора, 23 квітня, під головуванням заступника Міністра промислової політики Віталія Немілостівого відбулась нарада за участю представників Центральної ради профспілок працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості та Союзу Хіміків України щодо проблемних питань подальшого розвитку хімічного комплексу у 2010 році в умовах світової фінансової кризи, повідомляє прес-служба Мінпромполітики України.

До обговорення актуальних питань розвитку галузі було залучено керівників Департаментів розвитку хімічної промисловості, фінансово-економічного забезпечення, Управлінь юридичного забезпечення і реформування власності Мінпромполітики, Голови ЦР профспілок Василя Мойсюка, Президента Союзу хіміків Олексія Голубова та ін.

В ході наради було обговорено результати господарської діяльності хімічного комплексу за І квартал 2010 року та покращення її ефективності. Учасники наради висловили низку пропозицій щодо шляхів стабілізації фінансово- економічного стану хімічного комплексу, збільшення обсягів виробництва, впровадження інноваційних проектів та перспектив подальшого розвитку у 2010 році. Йшлося також й про необхідність розроблення проекту концепції Програми науково - технічного розвитку хімічного комплексу на період до 2020 року.

За результатами наради було погоджено, що роботу по врегулюванню проблемних питань подальшого розвитку хімічних підприємств в умовах світової фінансової кризи необхідно продовжити разом із зацікавленими міністерствами та відомствами. Крім того, окрему увагу приділити захисту вітчизняних виробників від масового імпорту аналогічних товарів походженням з країн СНД, якщо така продукція в достатній кількості виробляються в Україні, та просуванню хімічної продукції на традиційні світові ринки збуту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram