Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11925

В.Я нукович відвідав Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році"

Президент України Віктор Янукович відвідав Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році" у Вишгородському районі Київської області. Як повідомляє прес-служба глави держави, він приїхав сюди разом із вихованцями і працівниками дитячого будинку "Любисток", який В. Янукович відвідав сьогодні, а також з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

У Всеукраїнський день благоустрою, який за ініціативою Президента України проходить сьогодні, Віктор Янукович разом з іншими присутніми взяв участь у посадці на території музею алеї дубів та лип.

Відповідаючи на запитання журналістів, як йому працюється, Глава держави сказав: "Я тренований, тренувався все життя. А життя - це коли борешся за себе, свою родину, місто, рідну землю, свою долю і долю своєї країни".

Розповідаючи на прохання представників ЗМІ про свою ініціативу щодо Всеукраїнського дня благоустрою, В.Янукович зауважив, що ця ідея виникла у нього під час поїздок регіонами нашої країни. "Я багато міст проїхав за ці роки - стільки бруду там побачив! Тому й запитав на першій своїй зустрічі з головами облдержадміністрацій: коли ми будемо це прибирати, наводити лад, саджати дерева? Коли, нарешті, будемо дбати про свою землю?".

Під час відвідин музею-заповідника Президент України також поспілкувався з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Вони розповіли В.Януковичу про фронтові часи та про своє нинішнє життя.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram