Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12540

Позачергова сесія Івано-Франківська облради не відбулася

Івано-Франківська обласна рада не змогла розпочати позачергову сесію для розгляду питання щодо продовження терміну перебування Чорноморського Флоту Російсько Федерації на території України через відсутість кворуму, пердає кореспондент ІМК.

На сесію об 11:00 прибули 53 депутати, в тому числі голова Івано- Франківської ОДА Михайло Вишиванюк, який є депутатом облради і входить у фракцію "Відродження Прикарпаття".

Голова Івано-Франківської облради Ігор Олійник запропонував провести збори депутатів. Губернатор покинув збори депататів, зазначивши, що він буде працювати у своєму кабінеті.

У ході зборів облрада вирішила звернутися через обласне телебачення "Галичину", яке транслювало сесію у прямому ефірі, до відсутніх депутатів із закликом прийти на сесію через 2 год. - на 14:00.

Для цього перший заступник голови облради З.Береговський зачитав список відсутніх депутатів.

О 12:00 на площі біля Івано-Франківської облдержадміністрації відбулося віче депутатів усіх рівнів та громадськості під гаслом "Державній зраді - НІ!"

В Івано-Франківській облраді 120 депутатів, із них 62 входять у фракцію "Нашої України", 37 - БЮТ, 9 - УНП , 7 - "Національний вибір", 5 - "Відродження Прикарпаття ".

Як повідомляв ІМК, Івано-Франківська облрада вирішила провести 24 квітня позачергову сесію щодо ЧФ РФ.

Джерело: УНН