Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
17280

В Івано-Франківську відбулося віче проти продовження перебування ЧФ РФ

В Івано-Франківську сьогодні на площі перед Івано-Франківською облдержадміністрацією з 12:00 до 13:30 відбулося віче проти продовження терміну базування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України після 2017 р. під гаслом "Державній зраді - Ні!", повідомляє кореспондент ІМК.

У віче взяли участь понад 300 чоловік - представники політичних партій НРУ, УНП, УРП "Собор", "Батьківщини", "Свободи", "Нашої України", КУНу, депутати

всіх рівнів демократичних скликань області.

На зібранні, зокрема, виступили народні депутати першого та другого скликань - лауреат Державної премії ім.Т.Шевченка письменник Степан Пушик та Степан Волковецький, лідери обласних організацій КУНу та "Свободи" Богдан Борович і Олександр Сич, секретар Івано-Франківської міськради Василь Бойчук та інші. Голова Івано-Франківської облради Ігор Олійник зачитав звернення від імені учасників віче до Верховної Ради з вимогою не допустити ратифікації угоди щодо продовження термінів базування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України після 2017 р.

Учасники віче закликали "громадські та політичні організації краю рішуче стати на захист національних інтересів України".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram