Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
15945

У столиці триває конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

КИЇВ. 11 березня. УНН. Київський молодіжний центр праці проводить конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Києва. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Основною метою проведення заходу є залучення молоді до підприємницької діяльності та підтримка її підприємницьких ініціатив, зазначають організатори. Переможець отримує сертифікат на навчання в Українській вищій школі бізнесу, можливість реалізації бізнес-ідеї, а також інші цінні подарунки.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: виробництво, сфера послуг і торгівля;соціальний проект, який передбачає бізнес-плани, що фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету, та спрямовані на: поліпшення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп, а також надання соціальних послуг.

Участь у конкурсі є безкоштовною, а свої пропозиції можуть надавати усі охочі громадяни України віком від 14 до 35 років до 31 березня 2013 року.

Так, на першому етапі подані заявки оцінюватимуться експертною комісією. Учасники конкурсу, чиї бізнес-плани не пройшли експертну оцінку, зможуть отримати додаткові консультації.

На другому етапі, проводитиметься подальше консультування з питань оформлення і презентації бізнес-планів, а також Конкурсна комісія розглядатиме бізнес-плани і визначатиме переможців у кожній номінації.

Бізнес-плани та заяви на участь у конкурсі необхідно направляти до Київського молодіжного центру праці за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, буд. 51 Б.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram