Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22605

АНОНС. Вперше в Україні! Прес-конференція в ІМК, присвячена прибуттю французького письменника Б.Вербера

У понеділок, 26 квітня 2010 р., з 11:00 до 13:00 в медіа-холі інформаційного агентства ІМК ("ІнтерМедіа консалтинг") за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 17/52-а, бізнес-центр "Леонардо", відбудеться прес- конференція, присвячена прибуттю до України вперше найзагадковішого французького письменника сучасності Бернара Вербера.

Бернар Вербер відвідає Київ у рамках свого міжнародного турне на запрошення компанії "Планета РІПОЛ", яка є офіційним представником російського видавництва "РІПОЛ класік" і ексклюзивним постачальником його книжкової продукції в Україні. Бернар Вербер, як почесний гість, візьме участь у відкритті центрального офісу "Планета РІПОЛ" в Україні.

Учасники: - Бернар Вербер - письменник (Франція); - Віктор Левченко - виконавчий директор видавництва "РІПОЛ класік" (Росія); - Леонід Захаренко - директор компанії "Планета РІПОЛ" (Україна).

Під час прес-конференції у представників ЗМІ буде унікальна можливість поспілкуватися з видатним письменником і отримати в подарунок книгу з його автографом за найкраще поставлене питання.

Бернар Вербер - автор декількох популярних літературних серій: трилогій "Мурашки", "Ми, боги", дилогій "Танатонавти", "Батьки наших батьків" і багатьох інших книг, що заслуговують на любов читачів у багатьох країнах світу.

Прес-конференція транслюватиметься в режимі он-лайн на сайті www.imk.com.ua

Джерело: УНН