Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14115

Кримська організація "НУ" звернулася до кримчан щодо харківської угоди

Кримська організація "Нашої України" звернулася до кримчан щодо порушення Конституції країни. Як йдеться у заяві, текст якої є у ІМК, угода, підписана 21 квітня між Президентами Російської Федерації Дмитром Мєдведєвим та України Віктором Януковичем щодо подовження на 25 років перебування в Україні російського Чорноморського флоту заради короткочасної економічної вигоди є загрозою державному суверенітету України.

"За Конституцією Україна є позаблоковою державою. Перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України порушує цей статус і є загрозою безпеці громадян України, внаслідок можливих конфліктів Російської Федерації. Нагадаємо, що здача українських інтересів ще до харківських домовленостей, започаткована урядами Тимошенко-Путіна при підписанні у січні 2009 році газових угод", - йдеться у заяві.

Кримська організація партії "Наша Україна": висловила обурення тим, що підписання Угоди не обговорювалося ні в суспільстві, ні в парламенті України; звертається до народних депутатів України незалежно від їх належності до партій з вимогою вжити всіх заходів, щоб не допустити ратифікації цієї антиконституційної Угоди; та заявляє, що сьогодні не можна бути осторонь таких доленосних питань кожному кримчанину, який вважає себе громадянином України та закликає до активного захисту Конституції України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram