Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
41910

С.Власенка за кордон "не пускають" борги та аліменти - екс-дружина Н.Окунська

КИЇВ. 13 березня. УНН. Колишня дружина Сергія Власенка Наталія Окунська у коментарі УНН уточнила, що саме заважає його виїзду за кордон.

За словами Н.Окунської, виїзд за кордон С.Власенку був заборонений рішенням суду ще у листопаді 2012 року. Таке рішення суд ухвалив через те, що С.Власенко не виконував інше рішення суду і не сплачував компенсаційну вартість автомобіля у розмірі 125 тис. грн.

"Але є позов про який він скромно замовчує. Мова йде про мій позов щодо збільшення розміру аліментів, саме в рамках розгляду цього позову його не випускають за кордон. Це називається "забезпечення позову". Саме в рамках цієї справи у нього заарештовані рахунки. Адже я змушена була піднімати всій його рахунки, адже аліменти, які він сплачує у розмірі 2 тисячі 200 гривень – це брехня", - сказала Н.Окунська.

За словами Н.Окунської, вона виявила цілий ряд рахунків та майна, на розподіл якого теж подала.

"Подавалося на розподіл антикварного магазину. А також те, що квартира та будинок були передані в оренду – у мене є оригінали контрактів… Достатньо все оплатити, виплати дитині аліменти, пустити мене до будинку – і можна їхати куди завгодно", - наголосила вона.

На думку Н.Окунської, захисник Юлії Тимошенко чудово знає, що йому заборонений виїзд за кордон, адже він не пройшов всі необхідні процедури. Вона наголосила, що він спеціально влаштовує театралізовану виставу і їде в аеропорт для того щоб заявити про політичні репресії.

"Ніяких політичних репресій немає. Є просто невиконання рішень суду. Є несплата аліментів", - наголосила Н.Окунська.

Як повідомляв УНН, сьогодні Сергій Власенко повідомив, що його не випустили з України.

За його словами Сергій Власенко, прикордонна служба відмовила йому у виїзді за кордон.

Він зазначив, що все це відбулося незважаючи на заяви Генеральної прокуратури, що у них немає претензій до С.Власенка і була офіційно оголошена відповідна заява.

Водночас у ГПУ пояснили, що не подавали документів щодо заборони С.Власенку виїздити за кордон.

Слід додати, що 5 березня Генеральна прокуратура повідомила, що закрила кримінальне провадження відкрите за заявою колишньої дружини С.Власенка Наталії Окунської щодо не виконання рішення суду, за відсутністю складу злочину.

Водночас у відомстві зазначили, що у провадженні перебуває заява Н.Окунською щодо нанесення їй тілесних ушкоджень, однак як зазначили у ГПУ це не дає підстав для застосування до С.Власенка обмежень на виїзд з України.

Джерело: УНН