Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15345

В.Балога: через 10-15 років Крим може сам вийти з України

Через декілька років Крим може заговорити про своє відокремлення від України. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив голова партії "Єдиний Центр" і колишній керівник Секретаріату Президента України Віктор Балога, передає ІМК.

"Ні в кого не має бути претензій до Росії - це її політичні інтереси. Ми бачили, що відбувалося в Абхазії й Осетії. Якщо хтось думає, що у нас стабільна ситуація в Криму, він дуже помиляється", - зазначив політик.

За його словами, дивним є продовження терміну оренди ЧФ, коли влада говорить про позаблоковий статус. "Що це нам дає? Ми повинні інтегруватися у структури ЄС. В усякому разі питання щодо асоційованого членства має стояти. Чи буде нам легше це робити? Ні", - додав В.Балога.

Чорноморський флот, підкреслив він, не становить військового значення для Росії. "Щоб пройти Дарданелли, треба дозвіл члена НАТО - Туреччини, а от перебування військових у Криму і постійне розпалювання ворожнечі до всього українського... Через 10, 15, 20 років не Росією буде вестися розмова про статус Криму, не російська влада порушуватиме питання про те, Крим російський чи український", - вважає політик.

Крим, за словами В.Балоги, може провести волевиявлення, як в Абхазії чи в Осетії. "Ми - незалежна держава, ми маємо право на інтеграцію в Європу, а ми робимо таке", - заявив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram