Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15885

В.Балога: Якби Тимошенко виграла вибори, нічого доброго не було б

Якби на цих виборах президента виграла Юлія Тимошенко, то нічого б хорошого це не принесло. Про це у ефірі одного з українських телеканалів сказав голова партії "Єдиний центр" та колишній керівний Секретаріату Президента України Віктор Балога, передає ІМК.

"Якби їй зараз дали перемогти, вона нічого б не зрозуміла. Її треба було зупинити, щоб вона поглянула направо, наліво і побачила, з ким вона працювала", - підкреслив В. Балога.

Він також вважає, що депутати-перебіжчики мають здавати мандат і підтримувати політичну силу, до якої пішли, вже без мандату депутата ВР.

"Якщо ти пішов під гаслами тієї чи іншої політичної сили у парламент, то будь ласкавий - захищай ті ідеологеми, завдяки яким ти прийшов", - підкреслив В.Балога.

Політик також додав, що зараз у політиці немає нових імен, за винятком Арсенія Яценюка. "Але він став депутатом, спікером завдячуючи політичній силі Ющенка", - зазначив політик.

"Робити можна 20 опозиційних урядів, але це вже не модно, не перспективно. Треба подумати про те, що у роботі того демократичного уряду були помилки. Кожен скаже - я помилявся, але ми маємо сісти за стіл - круглий, квадратний... бо ми несемо відповідальність. Всі в опозиційному таборі хочуть бути лідерами, але цього не буває. Тут цінність одна - це Україна", - підкреслив В.Балога.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram