Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16545

Квота країн, що розвиваються, в МБРР збільшена на 3,13%

Частка країн, що розвиваються, в Міжнародному банку реконструкції та розвитку збільшена на 3,13% - до 47,19%. Таке рішення було ухвалено в неділю на засіданні комітету з розвитку Світового банку у Вашингтоні, повідомляє РІА "Новости".

"Всесвітній банк повинен залишатися сильним. Ми підтримали проведення реформи, спрямованої на розширення частки країн, що розвиваються, та країн з перехідною економікою в МБРР на 3,13%, привівши її до рівня в 47,19%. В порівнянні з 2008 роком цей показник збільшився на 4,59%. Рішення про реорганізацію також включає вибірковий приріст капіталу в розмірі 27,8 мільярда доларів, у тому числі акціонерний капітал у 1,6 мільярда доларів", - йдеться в комюніке, прийнятому за підсумками засідання комітету.

Квота країн, що розвиваються у Міжнародній фінансовій корпорації збільшена до 39,48%, а збільшення загального обсягу капіталу Міжнародного банку реконструкції та розвитку, згідно комюніке, склало 58,4 мільярда доларів.

У документі наголошується, що така схема реформування поширюється тільки на реорганізацію і збільшення капіталу в 2010 році.

"Всесвітній банк і Міжнародний валютний фонд мають відігравати ключову роль у модернізації світової економіки", - наголошується в документі.

Наступне засідання комітету відбудеться 10 жовтня 2010 у Вашингтоні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram