Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 15 жовтня 2019 12:00
22290

Уряд схвалив підвищення соціальної допомоги дітям-сиротам з інвалідністю

Уряд схвалив підвищення соціальної допомоги дітям-сиротам з інвалідністю

КИЇВ. 15 березня. УНН. Кабінет Міністрів України схвалив внесення зміни до ст.18 Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми", яким передбачається збільшення відповідної допомоги дітям-сиротам, які є інвалідами. Про це УНН повідомили у прес-службі уряду.

Законопроект розроблено на виконання нових соціальних ініціатив Президента України на 2013 рік. Він має на меті подолання соціальної несправедливості при наданні допомоги дітям-сиротам інвалідам, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а також знаходяться під опікою чи піклуванням.

Сьогодні сім’я, яка взяла на виховання дитину-сироту під опіку чи піклування, отримує допомогу на таку дитину на рівні 2 прожиткових мінімумів – 2420 гривень. Якщо дитина є інвалідом – вона отримує державну допомогу у сумі 894 гривні. Проте, якщо дитина є одночасно інвалідом та сиротою і перебуває під опікою (піклуванням), вона отримує ті ж 2420 грн, в які вже враховано 894 грн допомоги по інвалідності.

Після ухвалення законопроекту кожна така дитина буде отримувати щомісячно 2,8 – 3,3 тисячі гривень допомоги, що забезпечить більшу можливість здійснення видатків для лікування та реабілітацію дітей-інвалідів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram