Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9915

С.Льовочкін розповів про успіхи В.Януковича на посаді Президента

"Вдалося стабілізувати політичну ситуацію, сформувати парламент, парламентську коаліцію, ефективний уряд, який зараз ефективно співпрацює з парламентом і дійсно має там підтримку", - про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, коментуючи вже досягнуті успіхи Віктора Януковича на посаді Президента, передає ІМК.

За словами С.Льовочкіна, вже гармонізовані дії всіх гілок влади,

вибудовується вертикаль влади, наводиться елементарний порядок.

"Що стосується зовнішньополітичних аспектів, то думаю, що українська зовнішня політика завдяки Президенту В.Януковичу стала більш прогнозованою, ефективною, ми маємо кращі контакти з ЄС. Безумовно, є прорив на рівні відносин між Україною і США і абсолютно нові стратегічні, нові ефективні відносини з Росією. Зовнішньополітичні вектори, таким чином, враховують всі національні інтереси України", - сказав він.

Що стосується того, чим ще може похвалитися Президент, то, за словами С.Льовочкіна, вже є стабілізація фінансової ситуації, і безумовна перемога - зменшення ціни на імпортований газ, що є величезною складовою українського імпорту.

"До 100 днів Президента я б зарахував створення і початок роботи над системними реформами - це економічний комітет, комітет з судової реформи, комітет по боротьбі з корупцією, це пріоритети в діяльності нового президента, і, безумовно, до 100 днів можна віднести... кардинальні економічні реформи в Україні. Це і створення національних проектів, це програма ефективного економічного обслуговування людей, і ефективна освіта. Це ті реформи, які мають зробити Україну сучасною ефективною європейською країною", - зазначив глава Адміністрації Президента.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram